UAH
Залізний купорос - ТОВ «Нестор - Агро» Ровно (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
ТОВ «Нестор - Агро»
+38 (096) 022-67-76
  • ТОВ «Нестор - Агро»
  • Каталог товаров
  • Залізний купорос

Залізний купорос

Залізний купорос
  • Залізний купорос
  • Залізний купорос
В наличии
Бренд:Агро Світ
Страна производитель:Украина
Оплата:
Доставка:
Описание

Залізний купорос

Залізний купорос - використовується в сільському господарстві для боротьби з мохами, лишайниками та грибковими утворюванням, які є шкідниками садів, засіб, що відлякує слимаків, також рекомендується в якості джерела заліза та сірки для підживлення рослин з метою профілактики хлорозу і поліпшення інтенсивності забарвлення кольорів квіток і листя квіткових і декоративних культур, для хімічної меліорації ґрунту.

Застосовується як антисептик проти грибкових утворень на будівельних конструкціях, для запобігання гниття деревини і дерев'яних конструкцій, знищення запахів і дезінфекції вуличних туалетів, вигрібних ям, звалищ тощо.

Норми внесення:

Боротьба з хворобами плодових дерев — 500г/10л води — 2 рази на рік до розпускання бруньок, або після опадання листя, застосовувати 2 рази на рік до розпускання бруньок, або після опадання листя.

Боротьба з хворобами ягідних культур — 300г/10л води, застосовувати 2 рази на рік до розпускання бруньок, або після опадання листя.

Лікування хлорозу — 50г/10л води, застосовувати кожна 4-5 днів до повного насичення зеленого забарвлення листя.

Знищення мохів та лишайників плодових дерев та ягідних культур: дерева: 500г/10л води, кущі: 300г/10л води, застосовувати 2 рази на рік до розпускання бруньок, або після опадання листя.

Боротьба з слимаками — 1кг/10л води, застосовувати одноразово.

Профілактика хлорозу — 10кг/10л води, застосовувати одноразово.

Маса нетто: 500г

Способы доставки
Способы оплаты
Характеристики:
Бренд:Агро Світ
Страна производитель:Украина
Вес: 500 г
Информация актуальна: 21.06.2018

Подробнее

Залізний купорос от компании ТОВ «Нестор - Агро», Ровно (Украина). Купить Залізний купорос со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!