forbot
UAH
Садовий вар цілитель 150г - ТОВ «Нестор - Агро» Ровно (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
ТОВ «Нестор - Агро»
+38 (096) 022-67-76
  • ТОВ «Нестор - Агро»
  • Каталог товаров
  • Садовий вар цілитель 150г

Садовий вар цілитель 150г

Садовий вар цілитель 150г
  • Садовий вар цілитель 150г
В наличии
Бренд:Агро Світ
Страна производитель:Украина
Описание

Садовий вар "цілитель" 80г, 150г

Живильно-ізолюючий засіб, призначений для захисту та лікування пошкоджених ділянок плодових та декоративних дерев і кущів. під впливом зовнішніх факторів таких як : злами, щеплення, обрізка гілок, тварини-гризуни — на корі дерев та кущів утворюють рани та опіки (від сонця, морозу, вітру, граду, відкритого вогню тощо), які потребують подальшої ізоляції від атмосферної вологи та захисту від проникнення в глибину рослини мікроорганізмів, які можуть спричиняти їх хвороби.

Склад: олія, каніфоль, парафінові вуглеводні.

Спосіб застосування: пошкоджені ділянки кори та (або) деревини зрізати ножем до здорової ділянки, зачистити по можливості по можливості обробити розчином мідного купоросу, далі за допомогою лопатки або шпателя шаром завтовшки 2-3 мм, нанести засіб на ділянку, що обробляється. коли рана має глибокий характер допускається додавання до садового вару порошкоподібної крейди ( у співвідношенні 1:1).
Характеристики:
Бренд:Агро Світ
Страна производитель:Украина
Вес: 80,150 г
Упаковка:Пакет
Информация актуальна: 21.06.2018

Подробнее

Садовий вар цілитель 150г от компании ТОВ «Нестор - Агро», Ровно (Украина). Купить Садовий вар цілитель 150г со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!