UAH
Плетисті троянди - ТОВ «Нестор - Агро» Ровно (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
ТОВ «Нестор - Агро»
+38 (096) 022-67-76
  • ТОВ «Нестор - Агро»
  • Каталог товаров
  • Плетисті троянди

Плетисті троянди

Плетисті троянди
  • Плетисті троянди
В наличии
Оплата:
Доставка:
Описание

Плетисті троянди справжнє свято кольорів та форм. Найефектніші квітучі живоплоти, ідеально декоровані живими квітами вертикальні поверхні, вражаючі сольні композиції на опорах можна створити за допомогою плетистих троянд. Використання їх у декорі прибудинкової території створює ефект любовно доглянутого та затишного місця, де приємно відпочити від турбот. Плетисті троянди не належать до найпростіших у вирощуванні рослин. Тим не менше, ретельний догляд вони компенсують надзвичайною красою. Варто прикласти зусилля, щоб отримати на своїй ділянці квітучий живий килим, або розкішну декоративну вертикаль.

Плетисті троянди рекомендується висаджувати в добре провітрюваних і сонячних місцях. Дані рослини дуже люблять світло, а тому, краще визначити їх на високих майданчиках південної експозиції. Постійне хороше освітлення дасть можливість швидко розвинутися приросту, який зацвіте вже на наступний рік.

В наявності: ВАНІЛЬ ФРАЙЗ

РОЗАРІУМ ЮТЕРЗЕН (ROSARIUM UETERSEN)

Способы доставки
Способы оплаты
Информация актуальна: 13.08.2018

Подробнее

Плетисті троянди от компании ТОВ «Нестор - Агро», Ровно (Украина). Купить Плетисті троянди со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!