forbot
UAH
Керамзит - ТОВ «Нестор - Агро» Ровно (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
ТОВ «Нестор - Агро»
+38 (096) 022-67-76
  • ТОВ «Нестор - Агро»
  • Каталог товаров
  • Керамзит

Керамзит

Керамзит
  • Керамзит
В наличии
Бренд:Агро Світ
Страна производитель:Украина
Описание

Керамзит

Керамзит — це керамічні пористі гранули, отримані шляхом обпалювання природної натуральної глини.

Властивості: керамзит хімічно інертний, має нейтральне РН, не деградує. водопоглинання до 20%. Завдяки простій структурі керамзит поглинає надлишкову вологу з ґрунту. потім наявна в керамзитних гранулах волога буде тривалий час підтримувати оптимальну вологість ґрунту. Повітряні зазори в шарі керамзиту забезпечують "дихання" ґрунту і сприяють розкладанню органічних і мінеральних речовин. керамзит знижує рівень промерзання ґрунту. керамзитове дренування перешкоджає закисленню ґрунту, виключає появу на його поверхні цвілі і ґрунту.

Застосування: внесення керамзиту в ґрунт проводиться двома способами: пошаровим і методом перемішування. Якщо на ділянці потрібно дренування ґрунту, то керамзит укладається шарами. перед посадкою рослин на дно горщика, ями (для посадки плодових дерев і кущів) або на місце грядки насипати керамзит шаром 2-3 см, зверху додати ґрунт, посадити рослину. На поверхню ґрунту насипати 1-2 см керамзиту. Це перешкодить перегріванню верхнього шару ґрунту і зменшить випаровування вологи. якщо потрібно створити пухкий помірно вологий ґрунт, то керамзит вносять способами змішування з ґрунтом. це також поліпшить повітрообмін в ґрунті, особливо в важких глинистих ґрунтах.

Характеристики:
Бренд:Агро Світ
Страна производитель:Украина
Объем: 1 л
Информация актуальна: 21.06.2018

Подробнее

Керамзит от компании ТОВ «Нестор - Агро», Ровно (Украина). Купить Керамзит со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!